O Nas

Na polskim rynku legalnych zakładów bukmacherskich od niedawna działa nasze przedsiębiorstwo. Kim jesteśmy?

O PZBuk

Polskie Zakłady Bukmacherskie PZBuk to marka legalnie działającego podmiotu zajmującego się przyjmowaniem zakładów bukmacherskich online. Właścicielem serwisu jest Cherry Online Polska Sp. z o.o. posiadająca pozwolenie Ministra Finansów na organizację i zawieranie zakładów wzajemnych online, czyli zakładów bukmacherskich online. Pozwolenie obowiązuje od 2018 roku. Spółka ma siedzibę w Warszawie.

pzbuk-app-banner

Legalność zawieranych zakładów oznacza, że żaden z graczy nie musi obawiać się negatywnych konsekwencji związanych z zawieraniem zakładów online na stronie http://pzbuk.pl. Co ważne, legalny charakter zawieranych zakładów to również pełna ochrona i poufność w zakresie danych graczy oraz pełne bezpieczeństwo dotyczące ich środków finansowych zdeponowanych u bukmachera.

PZBuk oferuje zakłady dotyczące przewidywanych wyników sportowego współzawodnictwa ludzi lub zwierząt. Ponadto gracze mogą zawierać zakłady w rozgrywkach sportu wirtualnego lub e-sportu. W każdej z dostępnych rozgrywek oferowanych jest wiele opcji możliwych zakładów. Mogą być one zawierane zarówno przed rozpoczęciem rozgrywki, jak również w jej trakcie. Zakłady przyjmowane w czasie trwania zdarzenia to innymi słowy zakłady na żywo, w ramach których również istnieje duży wybór opcji możliwych zakładów.

Graczom udostępniana jest pełna informacja o harmonogramie rozgrywek a także wyniki spotkań, które już się odbyły. Harmonogram przyszłych spotkań prezentowany jest w układzie według kryterium daty lub wybranej ligi. Wyniki z trwających rozgrywek dostępne są online w czasie rzeczywistym.

Oferta dyscyplin sportowych i krajów, w których się odbywają jest bardzo rozbudowana. Gracze mogą obstawić niemal każdą konkurencję odbywającą się nawet w najdalszych zakątkach świata. Dzięki temu zakłady mogą być zawierane przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Gracze mają pełen dostęp do statystyk sportowych, co może być dla nich cenną informacją w zakresie typowania przyszłych wyników rozgrywek sportowych. Są one ujęte w formie tabelarycznej, pozwalającej na w pełni intuicyjne poruszanie się.

Zawierający zakłady mogą również korzystać z licznych promocji, jakie oferuje bukmacher. Promocje dotyczą zarówno podniesienia stawek wygranych, jak też zwiększenia pierwszego depozytu, czy zakładów specjalnych. PZBuk oferuje jedne z najlepszych kursów zakładów na rynku, przy niewysokiej marży bukmachera.

Dostęp do wyników i zakładów możliwy jest poprzez aplikację mobilną, co oznacza możliwość dowolnego korzystania z serwisu za pomocą urządzeń mobilnych. Aplikacja współpracuje z systemem Android i IOS.

Kontakt z PZBuk

Kontakt z PZBuk jest możliwy przez całą dobę za pomocą ikonki czatu dostępnej z poziomu strony głównej. Zanim jednak użytkownik skontaktuje się poprzez czat, może skorzystać z sekcji FAQ (najczęściej zadawane pytania) i tam poszukać odpowiedzi na interesujące go pytania czy trudności. Sekcja FAQ jest przejrzysta i pozwala na rozwiązanie najczęstszych problemów graczy bez konieczności rozmowy z konsultantem.

NaStart

Czat i sekcja FAQ to nie jedyne możliwości kontaktu z PZBuk. Każdy z graczy może również skontaktować się z serwisem poprzez formularz kontaktowy udostępniony w menu Obsługi Klienta. Formularz wymaga jedynie podania imienia i nazwiska oraz adresu e-mail. Dbając o graczy, odpowiedzi na kontakt mailowy są udzielane w możliwie najkrótszym czasie.

PZBuk Polskie Zakłady Bukmacherskie oferują swoim klientom najwyższy poziom rozrywki. Oprogramowanie serwisu jest przejrzyste i intuicyjne, dzięki czemu każdy gracz bez trudu znajdzie interesujące go rozgrywki czy rodzaje zakładów. Zapraszamy i życzymy wysokich wygranych.